Liga Okręgowa - Warszawa 2023-2024
Sezon performansı
Total
Teams | Overall (Ortalama) | Home (Ortalama) | Away (Ortalama) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oyunlar | Total | Attı | Eksik | Oyunlar | Total | Attı | Eksik | Oyunlar | Total | Attı | Eksik | |
Progres Warszawa | 17 | 3.59 | 1.47 | 2.12 | 9 | 3.89 | 1.44 | 2.44 | 8 | 3.25 | 1.5 | 1.75 |
GKS Podolszyn | 16 | 3.75 | 2 | 1.75 | 7 | 3.57 | 2.43 | 1.14 | 9 | 3.89 | 1.67 | 2.22 |
Ryś Laski | 19 | 4.11 | 1.53 | 2.58 | 8 | 3.88 | 1.5 | 2.38 | 11 | 4.27 | 1.55 | 2.73 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 18 | 3.78 | 2.06 | 1.72 | 10 | 4.2 | 2.6 | 1.6 | 8 | 3.25 | 1.38 | 1.88 |
Champion Warszawa | 19 | 3.79 | 2.42 | 1.37 | 9 | 4.44 | 2.78 | 1.67 | 10 | 3.2 | 2.1 | 1.1 |
Promyk Nowa Sucha | 18 | 3.67 | 1.72 | 1.94 | 10 | 4 | 2.2 | 1.8 | 8 | 3.25 | 1.13 | 2.13 |
GLKS Nadarzyn | 18 | 3.56 | 0.67 | 2.89 | 9 | 3.33 | 0.67 | 2.67 | 9 | 3.78 | 0.67 | 3.11 |
Ursus II Warszawa | 17 | 4.47 | 2.41 | 2.06 | 10 | 4.6 | 2.9 | 1.7 | 7 | 4.29 | 1.71 | 2.57 |
LKS Osuchów | 17 | 3.94 | 0.76 | 3.18 | 8 | 3.25 | 0.88 | 2.38 | 9 | 4.56 | 0.67 | 3.89 |
Anprel Nowa Wieś | 15 | 4.6 | 1.8 | 2.8 | 8 | 4.25 | 1.63 | 2.63 | 7 | 5 | 2 | 3 |
Milan II Milanówek | 16 | 3.5 | 1 | 2.5 | 8 | 3.25 | 0.75 | 2.5 | 8 | 3.75 | 1.25 | 2.5 |
Perła Złotokłos | 17 | 4.06 | 2.47 | 1.59 | 10 | 4.1 | 2.8 | 1.3 | 7 | 4 | 2 | 2 |
Naprzód Zielonki | 19 | 5 | 3.95 | 1.05 | 8 | 5.75 | 4.88 | 0.88 | 11 | 4.45 | 3.27 | 1.18 |
KS Orzeł Baniocha | 17 | 4.94 | 1.65 | 3.29 | 8 | 5.13 | 1.88 | 3.25 | 9 | 4.78 | 1.44 | 3.33 |
Delta Warszawa | 19 | 4.53 | 3.32 | 1.21 | 9 | 3.78 | 2.78 | 1 | 10 | 5.2 | 3.8 | 1.4 |
Wicher Kobyłka | 17 | 4.47 | 3.18 | 1.29 | 8 | 4.63 | 3.75 | 0.88 | 9 | 4.33 | 2.67 | 1.67 |
Grom Warszawa | 19 | 3.84 | 2.05 | 1.79 | 9 | 4 | 1.89 | 2.11 | 10 | 3.7 | 2.2 | 1.5 |
KS Łomianki | 17 | 4.59 | 4 | 0.59 | 8 | 6 | 5.5 | 0.5 | 9 | 3.33 | 2.67 | 0.67 |
KS Halinów | 19 | 4.21 | 1.47 | 2.74 | 10 | 4.6 | 1.8 | 2.8 | 9 | 3.78 | 1.11 | 2.67 |
Bug Wyszków | 22 | 3 | 2.23 | 0.77 | 12 | 2.58 | 2.25 | 0.33 | 10 | 3.5 | 2.2 | 1.3 |
Madziar Nieporęt | 19 | 4.53 | 1.84 | 2.68 | 9 | 5.11 | 2.56 | 2.56 | 10 | 4 | 1.2 | 2.8 |
Wilga II Garwolin | 19 | 4.42 | 1.68 | 2.74 | 9 | 4.78 | 2.67 | 2.11 | 10 | 4.1 | 0.8 | 3.3 |
Mazur Radzymin | 18 | 3.67 | 1.72 | 1.94 | 9 | 3 | 1.78 | 1.22 | 9 | 4.33 | 1.67 | 2.67 |
KS Dąb Wieliszew | 19 | 5.68 | 1.32 | 4.37 | 9 | 4.67 | 1.67 | 3 | 10 | 6.6 | 1 | 5.6 |
PKS Radość Warszawa | 19 | 3.26 | 1.32 | 1.95 | 11 | 3.27 | 1.09 | 2.18 | 8 | 3.25 | 1.63 | 1.63 |
Orły Zielonka | 19 | 4.05 | 2.21 | 1.84 | 10 | 4.9 | 2.6 | 2.3 | 9 | 3.11 | 1.78 | 1.33 |
Laura Chylice | 19 | 4.37 | 2.47 | 1.89 | 9 | 3.33 | 2 | 1.33 | 10 | 5.3 | 2.9 | 2.4 |
Znicz II Pruszków | 16 | 5.75 | 4.94 | 0.81 | 8 | 5.88 | 5 | 0.88 | 8 | 5.63 | 4.88 | 0.75 |
Legionovia II Legionowo | 18 | 4.28 | 2.22 | 2.06 | 8 | 4.5 | 2.75 | 1.75 | 10 | 4.1 | 1.8 | 2.3 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 19 | 4.37 | 2.37 | 2 | 9 | 4.33 | 3.22 | 1.11 | 10 | 4.4 | 1.6 | 2.8 |
Promnik Łaskarzew | 19 | 4.63 | 1 | 3.63 | 9 | 4.67 | 1.44 | 3.22 | 10 | 4.6 | 0.6 | 4 |
MKS Polonia Warszawa | 18 | 3.56 | 1.78 | 1.78 | 11 | 3.18 | 2 | 1.18 | 7 | 4.14 | 1.43 | 2.71 |
Üzerinde altında 2.5
Takımlar | tüm (Ortalama) | Ev (Ortalama) | Uzakta (Ortalama) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oyunlar | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Oyunlar | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Oyunlar | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | |
Progres Warszawa | 17 | 11 | 6 | 64.71 | 35.29 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 | 8 | 4 | 4 | 50 | 50 |
GKS Podolszyn | 16 | 10 | 6 | 62.5 | 37.5 | 7 | 5 | 2 | 71.43 | 28.57 | 9 | 5 | 4 | 55.56 | 44.44 |
Ryś Laski | 19 | 13 | 6 | 68.42 | 31.58 | 8 | 5 | 3 | 62.5 | 37.5 | 11 | 8 | 3 | 72.73 | 27.27 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 18 | 12 | 6 | 66.67 | 33.33 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 | 8 | 5 | 3 | 62.5 | 37.5 |
Champion Warszawa | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
Promyk Nowa Sucha | 18 | 12 | 6 | 66.67 | 33.33 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 | 8 | 5 | 3 | 62.5 | 37.5 |
GLKS Nadarzyn | 18 | 10 | 8 | 55.56 | 44.44 | 9 | 4 | 5 | 44.44 | 55.56 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 |
Ursus II Warszawa | 17 | 12 | 5 | 70.59 | 29.41 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 | 7 | 5 | 2 | 71.43 | 28.57 |
LKS Osuchów | 17 | 10 | 7 | 58.82 | 41.18 | 8 | 4 | 4 | 50 | 50 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 |
Anprel Nowa Wieś | 15 | 12 | 3 | 80 | 20 | 8 | 7 | 1 | 87.5 | 12.5 | 7 | 5 | 2 | 71.43 | 28.57 |
Milan II Milanówek | 16 | 11 | 5 | 68.75 | 31.25 | 8 | 5 | 3 | 62.5 | 37.5 | 8 | 6 | 2 | 75 | 25 |
Perła Złotokłos | 17 | 14 | 3 | 82.35 | 17.65 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 | 7 | 6 | 1 | 85.71 | 14.29 |
Naprzód Zielonki | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 8 | 7 | 1 | 87.5 | 12.5 | 11 | 8 | 3 | 72.73 | 27.27 |
KS Orzeł Baniocha | 17 | 14 | 3 | 82.35 | 17.65 | 8 | 7 | 1 | 87.5 | 12.5 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 |
Delta Warszawa | 19 | 18 | 1 | 94.74 | 5.26 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 | 10 | 10 | 0 | 100 | 0 |
Wicher Kobyłka | 17 | 16 | 1 | 94.12 | 5.88 | 8 | 8 | 0 | 100 | 0 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 |
Grom Warszawa | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 |
KS Łomianki | 17 | 11 | 6 | 64.71 | 35.29 | 8 | 5 | 3 | 62.5 | 37.5 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 |
KS Halinów | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 |
Bug Wyszków | 22 | 12 | 10 | 54.55 | 45.45 | 12 | 6 | 6 | 50 | 50 | 10 | 6 | 4 | 60 | 40 |
Madziar Nieporęt | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 9 | 9 | 0 | 100 | 0 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
Wilga II Garwolin | 19 | 14 | 5 | 73.68 | 26.32 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
Mazur Radzymin | 18 | 12 | 6 | 66.67 | 33.33 | 9 | 5 | 4 | 55.56 | 44.44 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 |
KS Dąb Wieliszew | 19 | 19 | 0 | 100 | 0 | 9 | 9 | 0 | 100 | 0 | 10 | 10 | 0 | 100 | 0 |
PKS Radość Warszawa | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 11 | 9 | 2 | 81.82 | 18.18 | 8 | 6 | 2 | 75 | 25 |
Orły Zielonka | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 10 | 10 | 0 | 100 | 0 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 |
Laura Chylice | 19 | 13 | 6 | 68.42 | 31.58 | 9 | 4 | 5 | 44.44 | 55.56 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 |
Znicz II Pruszków | 16 | 12 | 4 | 75 | 25 | 8 | 6 | 2 | 75 | 25 | 8 | 6 | 2 | 75 | 25 |
Legionovia II Legionowo | 18 | 15 | 3 | 83.33 | 16.67 | 8 | 7 | 1 | 87.5 | 12.5 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 |
Promnik Łaskarzew | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 |
MKS Polonia Warszawa | 18 | 12 | 6 | 66.67 | 33.33 | 11 | 6 | 5 | 54.55 | 45.45 | 7 | 6 | 1 | 85.71 | 14.29 |
Puan durumu
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 29 | 26 | 2 | 1 | 121:18 | 80 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 24 | 3 | 3 | 86:24 | 75 |
3
|
Wicher Kobyłka | 29 | 24 | 2 | 3 | 87:33 | 74 |
4
|
Grom Warszawa | 29 | 17 | 4 | 8 | 77:46 | 55 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 16 | 5 | 9 | 91:43 | 53 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 29 | 14 | 4 | 11 | 60:57 | 46 |
7
|
Wilga II Garwolin | 29 | 13 | 4 | 12 | 58:64 | 43 |
8
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
9
|
Orły Zielonka | 29 | 12 | 4 | 13 | 62:70 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 7 | 13 | 77:60 | 37 |
11
|
Madziar Nieporęt | 29 | 9 | 3 | 17 | 54:83 | 30 |
12
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 5 | 17 | 38:70 | 29 |
13
|
KS Halinów | 30 | 8 | 5 | 17 | 53:86 | 29 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 6 | 8 | 16 | 36:77 | 26 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 29 | 2 | 2 | 25 | 36:114 | 8 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 25 | 3 | 2 | 166:25 | 78 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 23 | 3 | 4 | 144:37 | 72 |
3
|
Laura Chylice | 29 | 16 | 7 | 6 | 81:53 | 55 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 6 | 8 | 72:54 | 54 |
5
|
Champion Warszawa | 30 | 15 | 7 | 8 | 78:51 | 52 |
6
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 8 | 10 | 53:51 | 44 |
7
|
Perła Złotokłos | 29 | 13 | 3 | 13 | 58:57 | 42 |
8
|
Ursus II Warszawa | 29 | 11 | 7 | 11 | 71:66 | 40 |
9
|
KS Orzeł Baniocha | 29 | 10 | 8 | 11 | 52:77 | 38 |
10
|
Anprel Nowa Wieś | 29 | 11 | 5 | 13 | 39:66 | 38 |
11
|
GKS Podolszyn | 29 | 9 | 9 | 11 | 46:66 | 36 |
12
|
Progres Warszawa | 29 | 10 | 5 | 14 | 52:73 | 35 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 6 | 8 | 16 | 30:78 | 26 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 6 | 7 | 17 | 44:93 | 25 |
15
|
Milan II Milanówek | 29 | 3 | 5 | 21 | 25:83 | 14 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 5 | 23 | 17:98 | 11 |
Olaylar
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-22 | Progres Warszawa - GKS Podolszyn | 0 - 3 | |
2024-06-22 | Ryś Laski - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 3 - 2 | |
2024-06-22 | Champion Warszawa - Promyk Nowa Sucha | 2 - 1 | |
2024-06-22 | GLKS Nadarzyn - Ursus II Warszawa | 2 - 7 | |
2024-06-22 | LKS Osuchów - Anprel Nowa Wieś | 1 - 7 | |
2024-06-22 | Milan II Milanówek - Perła Złotokłos | 3 - 2 | |
2024-06-22 | Naprzód Zielonki - KS Orzeł Baniocha | 5 - 1 | |
2024-06-22 | Delta Warszawa - Wicher Kobyłka | 3 - 0 | |
2024-06-22 | Grom Warszawa - KS Łomianki | 0 - 3 | |
2024-06-22 | KS Halinów - Bug Wyszków | 1 - 2 | |
2024-06-22 | Madziar Nieporęt - Wilga II Garwolin | 5 - 0 | |
2024-06-22 | Mazur Radzymin - KS Dąb Wieliszew | 9 - 1 | |
2024-06-22 | PKS Radość Warszawa - Orły Zielonka | 1 - 2 | |
2024-06-18 | Laura Chylice - Znicz II Pruszków | 1 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-16 | Ursus II Warszawa - Milan II Milanówek | İptal Edildi |
Liga Okręgowa - Warszawa
Poland Amateur, şampiyonluk Liga Okręgowa - Warszawa: puan durumu, gelecek maçların programı, şampiyonanın önemli etkinliklerinin videosu.
Geçerli sezon şu saatten itibaren çalışır 12 Ağustos 2023 - 30 Haziran 2024.
Sezon 2023-2024: Şampiyonluk sıralamasında birincilik Liga Okręgowa - Warszawa takımı alır KS Łomianki (80 points).
Tarihi
itibaren 2023-08-12
için 2024-06-30
Turnuva performansı
Ortalama gol | 3.91 |
Ev sahibi galibiyeti | 45% |
Beraberlik | 23% |
Deplasman galibiyeti | 32% |